czwartek, 24 czerwca 2010

get ideas

a "papuga do mnie mruga" - miewa się dobrze ;o) co widać


dzięki za "get ideas" nie-przyjaciólko Biedronki ...znowu bylo sushi ;o)

piątek, 18 czerwca 2010

mój obiad

od kilku dni jem ten sam zestaw ;o) bo bardzo mi smakuje... ( w tym: kapusta, gotowana na wodzie, po wyjęciu na talerz, dodaję oleju lnianego, octu ryżowego i sosu sojowego, posypuję sezamem - bardzo dobre ! bo reszta to widać o co chodzi ;o))



lubię to zdjęcie, ul.Okrzei, Olsztyn

środa, 16 czerwca 2010

różowo

moja pierwsza nalewka truskawkowa, hmm... ciekawe czy będzie dobra? ;o) na razie ma piękny kolor ( hah, widzę, żę pomieszalam z zakrętkami ;o) )