proste szybkie ciastko, podaję przepis: 4 jajka miksujemy z 1 szklanką cukru dodajemy 2 szklanki mąki( dodaję orkiszową i amarantusową )+ lyżeczka proszku do pieczenia, potem rozpuszczoną kostkę margaryny calosć wlewamy do formy i na wierzchu ukladamy owoce - tutaj użylam jablek, dyni i powidel z czarnej porzeczki
idzie zima a tu resztka swieżych pomidorów które "mają smak" pomyslalam o jajecznicy po chińsku, pięknej w swojej prostocie na jej przygotowanie potrzebujemy tylko: czosnek, swieże pomidory, jaja i sos sojowy... to przepis który pokazal mi mąż mojej koleżanki chińczyk... ;o)
zupa z dyni w pelnej krasie - tym razem z dodatkiem czerwonej soczewicy i pomarańczy z mleczkiem kokosowym ;o) dobra ona dobra ( nie miksowalam jej na zupę-krem bo szkoda )