środa, 25 maja 2011
a smardze...
wtorek, 24 maja 2011
niebo
poniedziałek, 23 maja 2011
stokrotki
a w tle rosnie sobie rukola
hyzop i melisa
piątek, 20 maja 2011
o piwonnio !
przepiękna piwonia ! a kolor ach! koralowy
kuklik
rabatka
poniedziałek, 9 maja 2011
Hotel im Park
w Jędrychowie, polecam ! piękne miejsce na spacer, calosć polożona nad jeziorem plus stary park a w nim duże drzewo magnolii ( gdy bylam jeszcze nie kwitla ); restauracja czynna od maja do wrzesnia
ogromne drzewo magnolii
środa, 4 maja 2011
majowe szparagi
zielone, dziko rosnące ;o) pyszne...
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)